-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво дошкільного навчального закладу за адресою: вул. Польова, 2-в, с. Черняхівка Кіровоградського району Кіровоградської області
Оголошено тендер
27 694 678.00
UAH
Номер:
c67c66ad1a104dcdaac7e1e4296c7b23
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-04-14-004303-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43504992
Замовник:
УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43504992
Очікувана вартість:
27 694 678.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Будівництво дошкільного навчального закладу за адресою: вул. Польова, 2-в, с. Черняхівка Кіровоградського району Кіровоградської області
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівель
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
14.04.2020 12:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписДжерела фінансування будуть визначені у 2021 році
Сума18 223 540.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Описспівфінансування місцевого бюджету
Сума861 013.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти державного фонду регіонального розвитку
Сума8 610 125.00 UAH