-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво дошкільного навчального закладу за адресою: вул. Польова, 2-в, с. Черняхівка Кіровоградського району Кіровоградської області
Тендер Prozorro UA-2020-04-14-001940-b
Завершена
27 694 678.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 138 473.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 138 473.00 UAH
Номер:
74facd58b1364921bed368724bd68317
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2021-02-10-000038
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
10.02.2021 00:00
Період моніторингу:
10.02.2021 12:53 - 04.03.2021 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Н А К А З
10.02.2021 № 40
Київ
Про початок
моніторингу процедур закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43,
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Департаменту фінансового контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
Заступник Голови Олександр ШКУРОПАТ
Додаток
до наказу Державної аудиторської служби України
від 10.02.2021 № 40
Витяг з переліку
процедур закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу
33 UA-2020-04-14-001940-b 14.04.2020 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Директор Департаменту фінансового контролю у сфері закупівель Сергій ЧЕРНЕГА
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації про закупівлю, правильності заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом, повноти відображення інформації в оголошенні про проведення відкритих торгів, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону, розгляду тендерних пропозицій ТОВ «Українська будівнича компанія», ТОВ «ІНТЕГРАЛ СІСТЕМС», ТОВ «БКГ «БАЗИС», своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця - порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 22 лютого 2021 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), розгляду тендерних пропозицій, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця та внесення змін до нього.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Управління містобудування, архітектури та капітального будівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації (далі – Замовник) на 2020 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену протокольним рішенням (протокол) № 1 уповноваженої особи від 14.04.2020, реєстр отриманих тендерних пропозицій, тендерні пропозиції товариства з обмеженою відповідальністю «Українська будівнича компанія» (далі – ТОВ «Українська будівнича компанія»), товариства з обмеженою відповідальністю «ІНТЕГРАЛ СІСТЕМС» (далі – ТОВ «ІНТЕГРАЛ СІСТЕМС»), товариства з обмеженою відповідальністю «БУДІВЕЛЬНО-КОНСАЛТИНГОВА ГРУПА «БАЗИС» (далі – ТОВ «БКГ «БАЗИС»), протокол розкриття тендерних пропозицій, повідомлення щодо продовження строків розгляду тендерних пропозицій від 08.05.2020, протокольне рішення (протокол) № 3 уповноваженої особи від 18.05.2020, повідомлення про намір укласти договір від 18.05.2020, договір підряду від 29.05.2020 № 39/2020 (далі – Договір), зміни до Договору від 29.05.2020 № 39/2020, додаткова угода від 19.06.2020 № 39/2020/51, додаткова угода від 26.10.2020 № 39/2020/96, додаткова угода з додатками від 17.12.2020 № 39/2020/131, повідомлення про внесення змін до договору від 10.06.2020, від 22.06.2020, від 30.10.2020 та від 21.12.2020, звіт про результати проведення процедури закупівлі від 29.05.2020, пояснення Замовника, отримані через електронну систему закупівель 19.02.2021.
Період усунення порушень:
23.02.2021 17:30 - 27.02.2021 00:00
Дата публікації висновку:
23.02.2021 17:30
Запити/Пояснення
Номер:
785a7f63a0644fb1903e1888bf1b4236
Назва:
Про надання пояснень
Дата опублікування:
16.02.2021 11:03
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
20.02.2021 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі «Будівництво дошкільного навчального закладу за адресою: вул. Польова, 2-в, с. Черняхівка Кіровоградського району Кіровоградської області (код ДК 021:2015: 45210000-2 — Будівництво будівель)» (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2020-04-14-001940-b) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснення (інформації та документів), яким чином та на підставі яких документів вами здійснено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та визначено його очікувану вартість.
Пояснення, інформацію та документи необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Номер:
1da0575bd7294a7985b0c4853d90579a
Назва:
надання пояснень
Дата опублікування:
19.02.2021 10:30
Опис:
Щодо моніторингу проведеної закупівлі робіт за кодом "ДК 021:2015 45210000-2 – Будівництво будівель" (інформацію опубліковано в системі електронних закупівель за номером ID: UA-2020-04-14-001940-b) "Будівництво дошкільного навчального закладу за адресою: вул. Польова, 2-в, с. Черняхівка Кіровоградського району Кіровоградської області" повідомляємо наступне.
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі здійснюється на підставі проекту, який надається замовнику будівництва проектним інститутом. Щодо застосування обладнання, то у пункті 6. "Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі" розділу ІІІ "Інструкція з підготовки тендерної документації" тендерної документації замовником зазначається, що Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції Учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, згідно технічного завдання тендерної документації (Додаток № 6) посилання в технічних специфікаціях, відомостях робіт, відомостях ресурсів на конкретні торгівельні марки чи фірми, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника передбачає можливість заміни їх Учасником на еквіваленти.
Еквівалентом вважається матеріали та/або обладнання, що відповідає технічним та технологічним характеристикам матеріалів та/або обладнання, передбаченого проектом).
Розмір бюджетного призначення визначається в залежності від джерел фінансування у поточному році. У даному випадку, розмір коштів визначався сесією органу місцевого самоврядування (співфінансування ДФРР), а також обласною комісією з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, а також сесією обласної ради. Кошти на наступні роки будівництва визначаються в залежності від наявних джерел фінансування.
Що стосується очікуваної вартості, то вона визначається виключно на підставі проектно-кошторисної документації, яка містить у собі кошторисну частину.