-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво дошкільного навчального закладу за адресою: вул. Польова, 2-в, с. Черняхівка Кіровоградського району Кіровоградської області
Тендер Prozorro UA-2020-04-14-001940-b
Завершена
27 694 678.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 138 473.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 138 473.00 UAH
Період уточнення:
14.04.2020 12:35 - 19.04.2020 19:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим