-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (персональні комп'ютери, персональні комп'ютери неттопи, монітори, ноутбуки, маніпулятори "миша", бездротові маніпулятори "миша", клавіатури)
Тендер Prozorro UA-2020-03-13-001403-a
Державний бюджет України
Завершена
3 344 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 10 034.40 UAH
мін. крок: 0.3% або 10 034.40 UAH
Номер:
c8ed7c02a19f421da2d75ab61bbc288b
Внутрішній номер закупівлі:
4637844
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-03-13-001403-a
Замовник:
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01566117
-
Адреса:
02156, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ КІОТО, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бабенко Юлія Анатоліївна +380445314859 j.babenko@knute.edu.ua https://www.knteu.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 344 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 034.40 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
25 000.00 UAH
Період уточнення:
13.03.2020 13:56 - 21.03.2020 15:00
Період прийому пропозицій:
13.03.2020 13:56 - 31.03.2020 16:00
Аукціон:
01.04.2020 15:17 - 01.04.2020 15:38
Період кваліфікації:
01.04.2020 15:38 - 07.04.2020 12:56
Період завантаження договору:
01.04.2020 15:38 - 21.04.2020 15:38
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за поставлений товар здійснюються згідно Договору протягом 14 (чотирнадцяти) банківських днів з моменту поставки товару, на підставі накладної або товарно-транспортної накладної шляхом безготівкового перерахунку коштів на поточний рахунок Постачальника згідно з його реквізитами, вказаними в Договорі, за умови наявності бюджетного фінансування.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
персональні комп’ютери, персональні комп’ютери неттопи, монітори, ноутбуки, маніпулятори «миша», бездротові маніпулятори «миша», клавіатури
Кількість
1084 штуки
Період постачання
до 22.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ПЕДЧЕНКО В.В.
Оскарження: 01.04.2020 15:38 - 18.04.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2330306160
-
Контактна особа:
ФОП ПЕДЧЕНКО В.В. +380934770857 mak7mus@bigmir.net
-
Адреса:
Україна, 03148, м.Київ, ВУЛ. СІМ'Ї СОСНІНИХ, будинок 12-А, квартира 148
Оскарження: 01.04.2020 15:38 - 18.04.2020 00:00
Початкова пропозиція
3 340 024.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 329 984.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.04.2020 12:56
Документи
55
Скарги
0
ФОП ТКАЧ С.М.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2980415130
-
Контактна особа:
ФОП ТКАЧ С.М. +380675700708 stanis.tkach@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 04213, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПРИРІЧНА , будинок 27Г, квартира 127
Початкова пропозиція
3 332 996.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 332 996.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
f010eab4024c4b53be598c6ea5965d91
Ідентифікатор договору:
UA-2020-03-13-001403-a-b1
Постачальник:
ФОП ПЕДЧЕНКО В.В.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2330306160
-
Контактна особа:
ФОП ПЕДЧЕНКО В.В. +380934770857 mak7mus@bigmir.net
-
Адреса:
Україна, 03148, м.Київ, ВУЛ. СІМ'Ї СОСНІНИХ, будинок 12-А, квартира 148
Номер договору:
362
Сума договору:
2 951 783.37 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 28.12.2020 00:00
Дата підписання:
22.04.2020 00:00
Статус:
Виконаний