-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (персональні комп'ютери, персональні комп'ютери неттопи, монітори, ноутбуки, маніпулятори "миша", бездротові маніпулятори "миша", клавіатури)
Тендер Prozorro UA-2020-03-13-001403-a
Державний бюджет України
Завершена
3 344 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 10 034.40 UAH
мін. крок: 0.3% або 10 034.40 UAH
Період оскарження:
13.03.2020 13:56 - 26.03.2020 23:00
Нічого не знайдено.