-
Відкриті торги
-
КЕП
персональні комп’ютери, персональні комп’ютери неттопи, монітори, ноутбуки, маніпулятори «миша», бездротові маніпулятори «миша», клавіатури
Оголошено тендер
3 344 800.00
UAH
Номер:
6cb0e61e362d4c58978daeb0bcccbc78
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-13-002894-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01566117
Замовник:
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01566117
Очікувана вартість:
3 344 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
персональні комп’ютери, персональні комп’ютери неттопи, монітори, ноутбуки, маніпулятори «миша», бездротові маніпулятори «миша», клавіатури
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
13.03.2020 13:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума3 344 800.00 UAH