-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (персональні комп'ютери, персональні комп'ютери неттопи, монітори, ноутбуки, маніпулятори "миша", бездротові маніпулятори "миша", клавіатури)
Тендер Prozorro UA-2020-03-13-001403-a
Державний бюджет України
Завершена
3 344 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 10 034.40 UAH
мін. крок: 0.3% або 10 034.40 UAH
Період уточнення:
13.03.2020 13:56 - 21.03.2020 15:00
Відповідь надана
Про ноутбук
Номер:
91392e011332426d8b9be89313d62961
Дата опублікування:
16.03.2020 08:55
Опис:
Прошу пояснити що таке «А-бренд» та які компанії входять в трійку світових лідерів?
Відповідь:
Доброго дня!
Згідно більшості рейтингів до трійки світових лідерів по якості відносяться такі виробники ноутбуків як HP, Dell та Lenovo.
A-бренди - це популярні торгові марки великих компаній, які самі розробляють і виробляють товари або послуги. Ці компанії мають світову популярність, вони давно присутні на ринку, у них свої представництва в інших країнах, вони мають розвинену маркетингову, сервісну і технічну підтримку своєї продукції. Такі компанії, по суті, і формують ринок, вони вкладають величезні кошти в різні дослідження і розробки технологій, а отже, їх товари та послуги часто дорожче продукції B-брендів.
Дата відповіді:
17.03.2020 16:04