• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (персональні комп'ютери, персональні комп'ютери неттопи, монітори, ноутбуки, маніпулятори "миша", бездротові маніпулятори "миша", клавіатури)

Державний бюджет України

2 951 783.37 UAH без ПДВ
Номер: f010eab4024c4b53be598c6ea5965d91
Ідентифікатор договору: UA-2020-03-13-001403-a-b1
Замовник: КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Постачальник: ФОП ПЕДЧЕНКО В.В.
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Опис: Державний бюджет України
Номер договору: 362
Дата підписання: 22.04.2020 00:00
Період дії договору: до 28.12.2020 00:00
Сума договору: 2 951 783.37 UAH без ПДВ
Оплачено: 2 951 783.37 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
персональні комп’ютери, персональні комп’ютери неттопи, монітори, ноутбуки, маніпулятори «миша», бездротові маніпулятори «миша», клавіатури
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 1084 штуки
Період постачання до 22.12.2020
Місце постачання 02156, Україна, Київська область, Київ, вул. Кіото, 19 На карті

Внесені зміни

    Номер: 7e930ac4510a48089541d4397fae2f2e
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Відповідно до п.п. 9.1.5. п. 9.1. розділу ІX. Договору за предметом закупівлі: ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (персональні комп'ютери, персональні комп'ютери неттопи, монітори, ноутбуки, маніпулятори "миша", бездротові маніпулятори "миша", клавіатури), суму Договору 3 329 984,00 грн зменшити на 378 200,63 грн без зміни кількості та якості товарів. Ціна цього Договору становить без ПДВ 2 951 783 грн 37 коп.
    Номер додаткової угоди: 460
    Дата внесення змін до договору: 27.07.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
docx
Додаткова угода 460 (1).docx
p7s
sign.p7s