-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з проведення медичного огляду працівників
Тендер Prozorro UA-2020-02-25-000577-b
згідно ЄЗС ДК 021:2015 - 85140000-2 "Послуги у сфері охорони здоров’я різні" (Послуги з проведення медичного огляду працівників)
Завершена
836 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 364.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 364.00 UAH
Номер:
8d6fc0092f334f9e94912a5186116193
Внутрішній номер закупівлі:
4545556
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-25-000577-b
Замовник:
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Введенська 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Апекіна Анна Вікторівна +380444255381 podil_zakypivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
836 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 364.00 UAH
Період уточнення:
25.02.2020 13:57 - 01.03.2020 15:00
Період прийому пропозицій:
25.02.2020 13:57 - 11.03.2020 15:00
Аукціон:
12.03.2020 11:01 - 12.03.2020 11:22
Період кваліфікації:
12.03.2020 11:22 - 19.03.2020 15:07
Період завантаження договору:
12.03.2020 11:22 - 01.04.2020 11:22
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення медичного огляду працівників
Кількість
41869 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
04071, Україна, м. Київ, Київ, територія Виконавця у Подільському районі міста Києва
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Лаян Віннер"
Оскарження: 12.03.2020 11:22 - 30.03.2020 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35007886
-
Контактна особа:
Собкова Тетяна Яківна +380974249121 i.blokhin2017@gmail.com
-
Адреса:
02000, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Курська, 10
Оскарження: 12.03.2020 11:22 - 30.03.2020 01:00
Початкова пропозиція
832 150.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
832 150.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.03.2020 15:07
Документи
85
Скарги
0
ТОВ "ЕМПЕКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40100480
-
Контактна особа:
Таїсія Приймас +380638708260 empex@i.ua
-
Адреса:
04128, Україна, м. Київ, г. Киев, ВУЛИЦЯ 4-САДОВА, будинок 21
Початкова пропозиція
836 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
836 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
e2cda8a752c04ddcb768fd8d47d0ae38
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-25-000577-b-b1
Постачальник:
ТОВ "Лаян Віннер"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35007886
-
Контактна особа:
Собкова Тетяна Яківна +380974249121 i.blokhin2017@gmail.com
-
Адреса:
02000, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Курська, 10
Номер договору:
70
Сума договору:
832 150.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.04.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
01.04.2020 00:00
Статус:
Виконаний