-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з проведення медичного огляду працівників
Тендер Prozorro UA-2020-02-25-000577-b
згідно ЄЗС ДК 021:2015 - 85140000-2 "Послуги у сфері охорони здоров’я різні" (Послуги з проведення медичного огляду працівників)
Завершена
836 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 364.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 364.00 UAH
Період уточнення:
25.02.2020 13:57 - 01.03.2020 15:00
Відповідь надана
щодо діскріменації учасників
Номер:
1ccad7b928f740aa9bbce3f91b329d02
Дата опублікування:
27.02.2020 16:11
Опис:
Чому у торгах визначена вимога стосовно "Виконавця лише у Подільському районі міста Києва", коли можливо вказати м. Києїв? Якою нормою закону передбачена можливість такого обмеження стосовно кола Учасників? Це є діскріменаціей.
Відповідь:
Порядок проходження медичних оглядів та їх періодичність встановлені наказом МОЗ України від 23.07.2002 №280.
Послуги повинні бути виконані на території Виконавця у Подільському районі міста Києва, оскільки відповідно до п. 2 Правил проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів, затверджених наказом МОЗ України від 23.07.2002 №280 обов’язкові медичні огляди проводяться в лікувально-профілактичних закладах за місцем проживання або за місцем роботи.
Місце роботи працівників закладів освіти Подільського району – Подільський район м. Києва.
Дата відповіді:
28.02.2020 11:41