-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з проведення медичного огляду працівників
Оголошено тендер
836 400.00
UAH
Номер:
c3280134eaba4f6eac2e552f9f368b48
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-05-006202-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
Замовник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
Очікувана вартість:
836 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з проведення медичного огляду працівників
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
05.02.2020 16:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума836 400.00 UAH