-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з проведення медичного огляду працівників
Тендер Prozorro UA-2020-02-25-000577-b
згідно ЄЗС ДК 021:2015 - 85140000-2 "Послуги у сфері охорони здоров’я різні" (Послуги з проведення медичного огляду працівників)
Завершена
836 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 364.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 364.00 UAH
Період оскарження:
25.02.2020 13:57 - 07.03.2020 00:00
Нічого не знайдено.