-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з проведення медичного огляду працівників
832 150.00
UAH без ПДВ
Номер:
e2cda8a752c04ddcb768fd8d47d0ae38
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-25-000577-b-b1
Замовник:
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Контактна особа:
Апекіна Анна Вікторівна +380444255381 podil_zakypivli@ukr.net
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Введенська 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Лаян Віннер"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35007886
-
Контактна особа:
Собкова Тетяна Яківна +380974249121 i.blokhin2017@gmail.com
-
Адреса:
02000, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Курська, 10
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Номер договору:
70
Дата підписання:
01.04.2020 00:00
Період дії договору:
01.04.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
832 150.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
379 870.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення медичного огляду працівників
Кількість
41869 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
04071, Україна, м. Київ, Київ, територія Виконавця у Подільському районі міста Києва
На карті