-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Екологічний менеджмент (Послуги з розробки проекту та впровадження системи моніторингу і звітності викидів парникових газів об'єктів АТ "Укртрансгаз)
Тендер Prozorro UA-2021-11-09-006465-a
Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2021-01-12-004111-c , згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі «Послуги з розробки проекту та впровадження системи моніторингу і звітності викидів парникових газів об'єктів АТ "Укртрансгаз». Джерело фінансування: Власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства).
Завершена
3 855 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 38 550.00 UAH
мін. крок: 1% або 38 550.00 UAH
Номер:
3e85cf637a2e4eb7b27bbeb5197449cd
Внутрішній номер закупівлі:
12387343
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-09-006465-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Додаткова контактна особа:
Костенко Олег Васильович 0444612343 kostenko-ov@utg.ua
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Садовська Ірина Ігорівна 0444612285 sadovska-ii@utg.ua http://utg.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90710000-7 Екологічний менеджментАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 855 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
38 550.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
115 650.00 UAH
Період уточнення:
09.11.2021 18:56 - 03.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.11.2021 18:56 - 13.12.2021 14:00
Період прекваліфікації:
13.12.2021 14:00 - 03.01.2022 00:00
Аукціон:
04.01.2022 13:41 - 04.01.2022 14:04
Період кваліфікації:
04.01.2022 14:04 - 06.01.2022 09:54
Період завантаження договору:
06.01.2022 09:54 - 26.01.2022 09:54
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки здійснюються Замовником у безготівковій формі протягом 35 (тридцяти п’яти) календарних днів, але не раніше ніж через 15 (п’ятнадцять) робочих днів, з дати підписання Сторонами відповідного(-их) акта(-ів) наданих послуг. (Відповідно до пункту 4 проєкту договору Додатку IV до тендерної документації).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях35 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з розробки проекту та впровадження системи моніторингу і звітності викидів парникових газів об'єктів АТ "Укртрансгаз (90714100-6)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕФЕКТИВНЕ МАЙБУТНЄ"
Оскарження: 06.01.2022 09:54 - 17.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40479492
-
Контактна особа:
Слюсар Віталій 380997785300 EFUTURE@UKR.NET
-
Адреса:
02125, Україна, Київська область, Київ, 02125, м.Київ, Дніпровський район, ВУЛИЦЯ ВІТАЛІЯ ШИМАНОВСЬКОГО, будинок 2/1
Оскарження: 06.01.2022 09:54 - 17.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
3 840 000.00 UAH без ПДВ /
3 840 000.00 UAH без ПДВ
3 840 000.00 UAH без ПДВ
Відповіді на вимоги
12
Документи
102
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКО СМАРТ ПРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42413794
-
Контактна особа:
Кисіль Валентина Олександрівна 380636117734 EKOSMART_PROJECT@UKR.NET
-
Адреса:
02160, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ХАРКІВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 48
Початкова пропозиція
3 855 000.00 UAH без ПДВ /
3 855 000.00 UAH без ПДВ
3 855 000.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
28.12.2021 16:43
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
58
Скарги
0
Контракти
Номер:
3ba53527f71f4f50ac8d0a10836626ba
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-09-006465-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕФЕКТИВНЕ МАЙБУТНЄ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40479492
-
Контактна особа:
Слюсар Віталій 380997785300 EFUTURE@UKR.NET
-
Адреса:
02125, Україна, Київська область, Київ, 02125, м.Київ, Дніпровський район, ВУЛИЦЯ ВІТАЛІЯ ШИМАНОВСЬКОГО, будинок 2/1
Номер договору:
2201000085
Сума договору:
3 840 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.01.2022 00:00 - 23.11.2022 00:00
Дата підписання:
26.01.2022 00:00
Статус:
Виконаний