-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Екологічний менеджмент (Послуги з розробки проекту та впровадження системи моніторингу і звітності викидів парникових газів об'єктів АТ "Укртрансгаз)
3 840 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
3ba53527f71f4f50ac8d0a10836626ba
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-09-006465-a-c1
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Контактна особа:
Садовська Ірина Ігорівна 0444612285 sadovska-ii@utg.ua http://utg.ua/
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕФЕКТИВНЕ МАЙБУТНЄ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40479492
-
Контактна особа:
Слюсар Віталій 380997785300 EFUTURE@UKR.NET
-
Адреса:
02125, Україна, Київська область, Київ, 02125, м.Київ, Дніпровський район, ВУЛИЦЯ ВІТАЛІЯ ШИМАНОВСЬКОГО, будинок 2/1
Класифікатор ДК 021:2015:
90710000-7 Екологічний менеджментАналіз за цим CPV
Номер договору:
2201000085
Дата підписання:
26.01.2022 00:00
Період дії договору:
26.01.2022 00:00 - 23.11.2022 00:00
Сума договору:
3 840 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
3 831 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з розробки проекту та впровадження системи моніторингу і звітності викидів парникових газів об'єктів АТ "Укртрансгаз (90714100-6)
Кількість
1 посл.
Період постачання
до 31.07.2022
Місце постачання
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
f4c851106e1648a182b681cab2233479
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
пунку 4) частини 5 статті 41 ( продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю;) ЗУ "Публічні закупівлі".
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
23.07.2022 00:00
Статус:
Опубліковано