-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Екологічний менеджмент (Послуги з розробки проекту та впровадження системи моніторингу і звітності викидів парникових газів об'єктів АТ "Укртрансгаз)
Тендер Prozorro UA-2021-11-09-006465-a
Закупівля здійснюється у відповідності https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2021-01-12-004111-c , згідно технічних вимог і якісних характеристик предмета закупівлі «Послуги з розробки проекту та впровадження системи моніторингу і звітності викидів парникових газів об'єктів АТ "Укртрансгаз». Джерело фінансування: Власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства).
Завершена
3 855 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 38 550.00 UAH
мін. крок: 1% або 38 550.00 UAH
Період уточнення:
09.11.2021 18:56 - 03.12.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим