-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Послуги з розробки проекту та впровадження системи моніторингу і звітності викидів парникових газів об'єктів АТ "Укртрансгаз
Оголошено тендер
4 626 000.00
UAH
Номер:
6db150b60ddf427bbe38d478992a8f27
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-12-004111-c
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
4 626 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з розробки проекту та впровадження системи моніторингу і звітності викидів парникових газів об'єктів АТ "Укртрансгаз
Примітки:
Апарат АТ "Укртрансгаз"
(код ЄДРПОУ 30019801).
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
90710000-7 Екологічний менеджмент
Дата опублікування:
12.01.2021 18:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 626 000.00 UAH