-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Мережеве обладнання та послуги з його встановлення та налаштування
Тендер Prozorro UA-2021-09-30-003570-c
Номенклатура: код ДК 021:2015 - 32422000-7 Мережеві компоненти; 32427000-2 Мережеві системи. Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї, складається українською мовою. Забезпечення тендерних пропозицій вимагається.
Завершена
12 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 125 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 125 000.00 UAH
Номер:
d25dcecc1e95465798c28453d57665eb
Внутрішній номер закупівлі:
11787608
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-30-003570-c
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "ЛЬВІВ" ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33073442
-
Адреса:
Україна, Львівська область, Львів, ЛЬВІВ, ЗАЛІЗНИЧНИЙ РАЙОН, АЕРОПОРТ ЦА
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Партика Юлія Олександрівна 380322298275 YPARTYKA@LWO.AERO
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
12 500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
125 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
375 000.00 UAH
Період уточнення:
30.09.2021 16:39 - 30.10.2021 01:00
Період прийому пропозицій:
30.09.2021 16:39 - 09.11.2021 09:00
Період прекваліфікації:
09.11.2021 09:03 - 05.12.2021 00:00
Аукціон:
07.12.2021 14:14 - 07.12.2021 14:37
Період кваліфікації:
07.12.2021 14:37 - 09.12.2021 11:14
Період завантаження договору:
09.12.2021 11:14 - 29.12.2021 11:14
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Описна умовах відтермінування платежу 20 (двадцять) календарних днів після фактичної поставки Товару та підписання Сторонами Акту здавання-приймання наданих послуг із встановлення та налаштування обладнання на підставі виставлених рахунків Постачальника, за умови реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних складеної в порядку визначеному законодавством України
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мережеве обладнання та послуги з його встановлення та налаштування
Кількість
22 штуки
Період постачання
до 30.04.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕсАй БІС"
Оскарження: 09.12.2021 11:14 - 20.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32553597
-
Контактна особа:
Артем Сломчинський +380444991212, +380672406848 reg.tender@sibis.com.ua
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Рилєєва, будинок 10-А, корпус 2, літера «А»
Оскарження: 09.12.2021 11:14 - 20.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
12 414 655.68 UAH з ПДВ /
12 414 655.68 UAH з ПДВ
12 414 655.68 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
68
Скарги
0
ТОВ «ІТ-ІНТЕГРАТОР»
×
-
Код ЄДРПОУ:
31091208
-
Контактна особа:
doc@it-integrator.ua 380445380069 DOC@IT-INTEGRATOR.UA http://it-integrator.ua/
-
Адреса:
04080, Україна, Київська область, Київ, вул. Костянтинівська, 73, м. Київ, 04080, Україна
Початкова пропозиція
12 499 921.24 UAH з ПДВ /
12 499 921.24 UAH з ПДВ
12 499 921.24 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
29.11.2021 12:46
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
121
Скарги
0
Контракти
Номер:
28f3fdc631944181b4d53a79076a86b4
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-30-003570-c-b1
Постачальник:
ТОВ "ЕсАй БІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32553597
-
Контактна особа:
Артем Сломчинський +380444991212, +380672406848 reg.tender@sibis.com.ua
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Рилєєва, будинок 10-А, корпус 2, літера «А»
Номер договору:
SB.21.106/ОД/2021/12/28/7
Сума договору:
2 804 077.98 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 429 207.73 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.12.2021 00:00 - 31.08.2022 00:00
Дата підписання:
28.12.2021 00:00
Статус:
Виконаний