• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Мережеве обладнання із встановленням та налаштуванням

Оголошено тендер

12 500 000.00 UAH
Номер: 303fe848919a49419ee73962e39795b7
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-09-15-002917-a
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "ЛЬВІВ" ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "ЛЬВІВ" ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО"
Очікувана вартість: 12 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мережеве обладнання із встановленням та налаштуванням
Примітки: Номенклатура: код ДК 021:2015 - 32422000-7 Мережеві компоненти; 32427000-2 Мережеві системи.
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнання
Дата опублікування: 15.09.2021 16:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума12 500 000.00 UAH