-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Мережеве обладнання та послуги з його встановлення та налаштування
2 804 077.98
UAH з ПДВ
Номер:
28f3fdc631944181b4d53a79076a86b4
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-30-003570-c-b1
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "ЛЬВІВ" ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33073442
-
Контактна особа:
Партика Юлія Олександрівна 380322298275 YPARTYKA@LWO.AERO
-
Адреса:
Україна, Львівська область, Львів, ЛЬВІВ, ЗАЛІЗНИЧНИЙ РАЙОН, АЕРОПОРТ ЦА
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "ЕсАй БІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32553597
-
Контактна особа:
Артем Сломчинський +380444991212, +380672406848 reg.tender@sibis.com.ua
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Рилєєва, будинок 10-А, корпус 2, літера «А»
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
SB.21.106/ОД/2021/12/28/7
Дата підписання:
28.12.2021 00:00
Період дії договору:
28.12.2021 00:00 - 31.08.2022 00:00
Сума договору:
2 804 077.98 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 374 870.25 UAH)
Оплачено:
2 804 077.98 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 374 870.25 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мережеве обладнання та послуги з його встановлення та налаштування
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
2 шт.
Період постачання
до 31.08.2022
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
98e1fb5f5b6147bfa48229bf4ee9804c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сторони домовились викласти пункти Договору в новій редакції та продовжити строк дії Договору та строк виконання зобов’язань за Договором
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
21.07.2022 00:00
Статус:
Опубліковано