-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Мережеве обладнання та послуги з його встановлення та налаштування
Тендер Prozorro UA-2021-09-30-003570-c
Номенклатура: код ДК 021:2015 - 32422000-7 Мережеві компоненти; 32427000-2 Мережеві системи. Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї, складається українською мовою. Забезпечення тендерних пропозицій вимагається.
Завершена
12 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 125 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 125 000.00 UAH
Період уточнення:
30.09.2021 16:39 - 30.10.2021 01:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим