• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Реконструкція зовнішнього електропостачання комплексу артскважин і очисних каналізаційних споруд в смт. Малинівка Чугуївського району Харківської області (Коригування)

Завершена

3 243 858.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 219.29 UAH
Номер: fb88e89ea37f4feb92e305a0c0c8e915
Внутрішній номер закупівлі: 11251275
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-26-017644-a   
Замовник: МАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Андрій Щербіна +380506318731 sherbina31@ukr.net https://malinivska-sr.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 3 243 858.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 16 219.29 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 15 000.00 UAH
Період уточнення: 26.08.2021 16:44 - 01.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 26.08.2021 16:44 - 11.09.2021 00:00
Аукціон: 13.09.2021 15:48 - 13.09.2021 16:11
Період кваліфікації: 13.09.2021 16:11 - 15.09.2021 11:28
Період завантаження договору: 15.09.2021 11:28 - 05.10.2021 11:28
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 30%
виконання робіт - 70%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція зовнішнього електропостачання комплексу артскважин і очисних каналізаційних споруд в смт. Малинівка Чугуївського району Харківської області (Коригування)
Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Кількість 1 роботи
Період постачання до 01.11.2021
Місце постачання 63525, Україна, Харківська область, Чугуївський р-н, Територія Малинівської селищної ради за межами населених пунктів, комплекс будівель та споруд №2 (зона №03) На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДКС ЕЛЕКТРИК"

Оскарження: 15.09.2021 11:28 - 26.09.2021 00:00
Початкова пропозиція 3 193 858.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 177 638.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.09.2021 11:28
Відповіді на вимоги 11
Документи 94
Скарги 0
ТОВ "САЄРОН ТЕКНІК"
Початкова пропозиція 3 243 858.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 193 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 8
Скарги 0

Контракти

Номер: 0a5c53dcc4a84424be46aa1f1dc48039
Ідентифікатор договору: UA-2021-08-26-017644-a-b1
Постачальник: ТОВ "ДКС ЕЛЕКТРИК"
Номер договору: 108
Сума договору: 2 968 021.35 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 473 351.13 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 28.09.2021 11:57
Статус:
Виконаний
pdf
Договір №108 від 28.09.2021.pdf
pdf
додаткова угода 1 до договору 108 від 28 вересня 2021.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ №2.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ№3 до Д-ру №108 від 28.09.2021.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ№4 від 28.12.2021.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s