-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція зовнішнього електропостачання комплексу артскважин і очисних каналізаційних споруд в смт. Малинівка Чугуївського району Харківської області (Коригування)
Тендер Prozorro UA-2021-08-26-017644-a
Завершена
3 243 858.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 219.29 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 219.29 UAH
Номер:
af9ed55aae134eff9ecd608d390bdfa9
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2021-09-24-000023
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
24.09.2021 00:00
Період моніторингу:
24.09.2021 16:52 - 20.10.2021 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
24.09.2021 415
(дата)
Харків
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Північно-східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Підстава: доповідна записка начальника відділу контролю у сфері закупівель Північно-східного офісу Держаудитслужби Костенка П.В. від 24.09.2021 року.
В.о. начальника Владислав КАЛІННІКОВ
Додаток
до наказу Північно-східного
офісу Держаудитслужби
від 24.09.2021 № 415
Витяг з переліку процедур для здійснення моніторингу закупівлі
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу
12 UA-2021-08-26-017644-a 26.08.2021 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель оприлюдненій в електронній системі закупівель
Начальник відділу контролю у сфері закупівель Павло КОСТЕНКО
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Порушення законодавства в частині складання форм документів у сфері публічних закупівель
- Не відхилення тендерних пропозицій, які підлягали відхиленню відповідно до закону
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами моніторингу питання правильності розміщення інформації про публічну закупівлю встановлено порушення вимог пункту 9 частини другої статті 21 Закону.
За результатами моніторингу питання розгляду тендерних пропозицій встановлено порушення вимог абзацу другого пункту 1 частини першої статті 31 Закону.
За результатами аналізу питань визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону - порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Північно-східний офіс Держаудитслужби зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень в установленому законодавством порядку, зокрема шляхом припинення зобов’язань за договором з дотриманням положень Господарського кодексу України та Цивільного кодексу України та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявлених порушень.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, правильності розміщення інформації про публічну закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» в редакції, чинній після 19.04.2020 (далі – Закон), розгляду тендерних пропозицій, своєчасність укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідність умов договору умовам тендерної пропозиції переможця.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель МАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (далі - Замовник) на 2021 рік; оголошення про проведення відкритих торгів; тендерну документацію, затверджену рішенням тендерного комітету (протокол від 26.08.2021 року № 1-26/08), тендерну пропозицію ТОВ «ДКС ЕЛЕКТРИК» (далі учасник-переможець) , протокол від 15.09.2021 № 1-15/09, повідомлення про намір укласти договір від 15.09.2021, договір на закупівлю робіт від 28.09.2021 № 108.
Моніторингом питання правильності розміщення інформації про публічну закупівлю встановлено, що оголошення про проведення відкритих торгів не містить інформацію про вид та умови надання забезпечення пропозицій учасників. Зазначене є порушенням Замовником вимог пункту 9 частини другої статті 21 Закону.
Моніторингом питання розгляду тендерних пропозицій встановлено, що учасник ТОВ «ДКС ЕЛЕКТРИК» не відповідає кваліфікаційним критеріям, установленим статтею 16 Закону, а саме: відповідно до Додатку 4 до тендерної документації учасник повинен надати підсумкову відомість ресурсів до локального кошторисного розрахунку з обґрунтуванням цін на матеріальні ресурси, зазначенням сертифікату якості матеріальних ресурсів та посиланням на постачальника.
Згідно інформації, що міститься у наданій учасником - переможцем підсумковій відомості ресурсів для виконання обсягу робіт, визначеного технічними вимогами (Додаток 4 до тендерної документації) необхідно використання окремих будівельних машин і механізмів, зокрема: автогідропідіймачі, висота підйому 28 м, компресори пересувні з двигуном внутрішнього згоряння, тиск до 686 кПа [7 ат], продуктивність 2,2 м3/хв, кущорізи навісні на тракторі з гідравлічним керуванням потужністю 79 кВт [108 к.с.], лабораторія пересувна вимірювально-настойкова, пенал, трактори на гусеничному ходу, потужність 79 кВт [108 к.с.], викорчовувачі-збирачі з трактором потужністю 79 кВт [108 к.с.], автогрейдери середнього типу, потужність 99 кВт [135 к.с.], випрямлячі зварювальні однопостові з номінальним зварювальним струмом 315-500 A, автонавантажувачі, вантажопідйомність 5 т, компресори пересувні з електродвигуном, тиск 600 кПа [6 ат], продуктивність 0,5 м3/хв.
Однак, наданою, у складі тендерної пропозиції, довідкою про наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій від 08.09.2021 № 8-2 наявність в учасника-переможця ТОВ «ДКС ЕЛЕКТРИК» вищезазначеної техніки не підтверджена.
Крім того, довідкою про наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід від 08.09.2021 № 8-3, наданою учасником-переможцем ТОВ «ДКС ЕЛЕКТРИК» у складі тендерної пропозиції, на вимогу підпункту 2.1 пункту 2 Додатку 2 до тендерної документації, наявність тракториста, машиніста автогрейдера - не підтверджена.
Таким чином, відповідно до абзацу другого пункту 1 частини першої статті 31 Закону, Замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, якщо учасник процедури закупівлі не відповідає кваліфікаційним критеріям, установленим статтею 16 цього Закону.
Однак, на порушення абзацу другого пункту 1 частини першої статті 31 Закону, Замовник не відхилив пропозицію учасника ТОВ «ДКС ЕЛЕКТРИК» та визначив його переможцем процедури закупівлі.
Період усунення порушень:
29.09.2021 19:49 - 14.10.2021 00:00
Дата публікації висновку:
29.09.2021 19:49
Запити/Пояснення
Номер:
4c76682fb6ec44379dba045be3022aed
Назва:
Заперечення на моніторинг UA-2021-08-26-017644-a
Дата опублікування:
05.10.2021 10:00
Опис:
Згідно Наказу 415 від 24.09.2021року Про початок моніторингу закупівель ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ на підставі доповідної записки начальника відділу контролю у сфері закупівель Північно-східного офісу Держаудитслужби Костенка П.В. від 24.09.2021 року, Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Північно-східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23 наказала Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторинг закупівлі UA-2021-08-26-017644-a Замовника МАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
В першу чергу повідомляємо, що підстави для прийняття рішення про початок моніторингу, а саме виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель є необґрунтованими.
Висновок про результати моніторингу процедури закупівлі UA-2021-08-26-017644-a від 29.10.2021 року містить Висновок про наявність (із зазначенням переліку статей, пунктів нормативно-правових актів, що були порушені) або відсутність порушення, (порушень) законодавства:
• За результатами моніторингу питання правильності розміщення інформації про публічну закупівлю встановлено порушення вимог пункту 9 частини другої статті 21 Закону
• За результатами моніторингу питання розгляду тендерних пропозицій встановлено порушення вимог абзацу другого пункту 1 частини першої статті 31 Закону.
• За результатами аналізу питань визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону - порушень не встановлено.
Також, Висновок про результати моніторингу процедури закупівлі UA-2021-08-26-017644-a від 29.10.2021 року містить інформацію про результати моніторингу процедури закупівлі в розрізі стадій проведення процедури, а саме:
Моніторингом питання правильності розміщення інформації про публічну закупівлю встановлено, що оголошення про проведення відкритих торгів не містить інформацію про вид та умови надання забезпечення пропозицій учасників. Зазначене є порушенням Замовником вимог пункту 9 частини другої статті 21 Закону
Моніторингом питання розгляду тендерних пропозицій встановлено, що учасник ТОВ «ДКС ЕЛЕКТРИК» не відповідає кваліфікаційним критеріям, установленим статтею 16 Закону, а саме: відповідно до Додатку 4 до тендерної документації учасник повинен надати підсумкову відомість ресурсів до локального кошторисного розрахунку з обґрунтуванням цін на матеріальні ресурси, зазначенням сертифікату якості матеріальних ресурсів та посиланням на постачальника. Згідно інформації, що міститься у наданій учасником - переможцем підсумковій відомості ресурсів для виконання обсягу робіт, визначеного технічними вимогами (Додаток 4 до тендерної документації) необхідно використання окремих будівельних машин і механізмів, зокрема: автогідропідіймачі, висота підйому 28 м, компресори пересувні з двигуном внутрішнього згоряння, тиск до 686 кПа [7 ат], продуктивність 2,2 м3/хв, кущорізи навісні на тракторі з гідравлічним керуванням потужністю 79 кВт [108 к.с.], лабораторія пересувна вимірювально-настойкова, пенал, трактори на гусеничному ходу, потужність 79 кВт [108 к.с.], викорчовувачі-збирачі з трактором потужністю 79 кВт [108 к.с.], автогрейдери середнього типу, потужність 99 кВт [135 к.с.], випрямлячі зварювальні однопостові з номінальним зварювальним струмом 315-500 A,автонавантажувачі, вантажопідйомність 5 т, компресори пересувні з електродвигуном, тиск 600 кПа [6 ат], продуктивність 0,5 м3/хв. Однак, наданою, у складі тендерної пропозиції, довідкою про наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій від 08.09.2021 № 8-2 наявність в учасника-переможця ТОВ «ДКС ЕЛЕКТРИК» вищезазначеної техніки не підтверджена. Крім того, довідкою про наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід від 08.09.2021 № 8-3, наданою учасником-переможцем ТОВ «ДКС ЕЛЕКТРИК» у складі тендерної пропозиції, на вимогу підпункту 2.1 пункту 2 Додатку 2 до тендерної документації, наявність тракториста, машиніста автогрейдера - не підтверджена. Таким чином, відповідно до абзацу другого пункту 1 частини першої статті 31 Закону, Замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, якщо учасник процедури закупівлі не відповідає кваліфікаційним критеріям, установленим статтею 16 цього Закону. Однак, на порушення абзацу другого пункту 1 частини першої статті 31 Закону, Замовник не відхилив пропозицію учасника ТОВ «ДКС ЕЛЕКТРИК» та визначив його переможцем процедури закупівлі.
Повідомляємо, що вищезазначена інформація є упередженою та необґрунтованою, а висновок про результати моніторингу процедури закупівлі UA-2021-08-26-017644-a від 29.10.2021 року не відображає дійсності.
По-перше, оголошення про проведення відкритих торгів містить інформацію про вид та умови надання забезпечення пропозицій учасників, а саме визначено як «Відповідно до документації», тобто вид та умови надання забезпечення пропозицій учасників повинні відповідати вимогам визначеним частинами 2 та 3 Розділу 3 Тендерної документації, що не порушує вимог Закону України «Про публічні закупівлі». Таким чином відсутнє порушенням Замовником вимог пункту 9 частини другої статті 21 Закону.
По-друге, згідно п.7 другої частини переліку документів, що має надати учасник Додатку 4 до тендерної документації, у складі кошторисної документації надається Підсумкова відомість ресурсів до локального кошторисного розрахунку з обґрунтуванням цін на матеріальні ресурси, зазначенням сертифікату якості матеріальних ресурсів та посиланням на постачальника. В свою чергу учасник ТОВ «ДКС ЕЛЕКТРИК» надав підсумкову відомість ресурсів до локального кошторисного розрахунку, яка містить обґрунтування цін на матеріальні ресурси, зазначено сертифікати якості матеріальних ресурсів та наявні посиланням на постачальника, що повністю відповідає вимогам Замовника.
Враховуючи зауваження щодо невідповідності пропозиції ТОВ «ДКС ЕЛЕКТРИК» вимогам встановленим статтею 16 Закону України «Про публічні закупівлі» слід зазначати, що вимоги щодо кваліфікаційних критеріїв встановлені статтею 16 Закону наступним чином:
1. Замовник вимагає від учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям.
2. Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:
1) наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій;
2) наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
3) наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів);
4) наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю.
Документальне підтвердження інформації про відповідність учасників кваліфікаційним критеріям статті 16 Закону визначено абзацом першим частини 5 Розділу 3 Тендерної документації Замовника МАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ по закупівлі UA-2021-08-26-017644-a та встановлено наступним чином: Замовник установлює один або декілька кваліфікаційних критеріїв відповідно до статті 16 Закону. Визначені Замовником згідно з цією статтею кваліфікаційні критерії та перелік документів, що підтверджують інформацію учасників про відповідність їх таким критеріям, зазначені в Додатку 2 до цієї тендерної документації.
Відповідно Додатком 2 до тендерної документації встановлено, що Наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій згідно частини 1 даного, підтверджується наступними документами:
1.1. Довідка про наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій, необхідної для виконання умов договору за формою:
Довідка
про наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій
№
п/п Найменування обладнання та
матеріально-технічної
бази
Кількість
1. Власне обладнання та матеріально-технічна база
2. Орендоване обладнання та матеріально-технічна база
3. Обладнання та матеріально-технічна база, яка використовується на інших договірних умовах
1.2. Інформація про наявність обладнання та матеріально технічної бази повинна свідчити, що учасник має власну та/або орендовану матеріально-технічну базу та обладнання. У разі оренди та (або) використання на інших договірних умовах, обладнання, яке буде використовуватися для виконання договору по предмету закупівлі Учасник зобов’язується надати у складі пропозиції копії діючих договорів з усіма додатками до них (договори повинні діяти під час виконання договору, що є предметом даної закупівлі). У разі, якщо матеріально - технічна база та обладнання, яке буде використовуватися, є власним – учасник повинен надати документи, що підтверджують право власності такого обладнання (видаткові накладні, технічні паспорта, акти прийому –передачі).
Водночас Наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід згідно частини 2 Додатку 2 до тендерної документації, підтверджується наступними документами:
2.1. Довідка, що містить інформацію про наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід та яких планується залучати (за формою):
Довідка про наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід
№
з/п ПІБ Посада Загальний досвід роботи (роки)
2.2. Учасник повинен підтвердити наявність головного інженера, мінімум трьох майстрів, начальника електротехнічної лабораторії, механіка, техніка-електрика, мінімум трьох електромонтерів з ремонту та монтажу кабельних ліній. Додатково Учасник повинен надати протокол засідання комісії з перевірки знань питань охорони праці з «правил технічної експлуатації електроустановок споживачів», з посвідченнями. Окрім того, учасник надає посвідчення з допуску до роботи в електроустановках напругою понад 1000В (група з електробезпеки V) мінімум на 6 працівників.
2.3. Учасник додатково надає документи, які підтверджують трудові відносини між Учасником та працівником.
Також згідно Додатку 4 до тендерної документації учасник має надати зокрема:
Кошторису документацію (кошторисна документація повинна бути складена інженером проектувальником в частині кошторисної документації, учасник надає кваліфікаційний сертифікат виданий інженеру проектувальнику та договір страхування цивільної відповідальності перед третіми особами стосовно відшкодування наслідків можливої шкоди) складі:
- Договірна ціна з пояснювальною запискою;
- Локальні кошториси (мають бути складені відповідно до технічного завдання з урахуванням технологічного процесу);
- Підсумкова відомість ресурсів до локального кошторисного розрахунку з обґрунтуванням цін на матеріальні ресурси, зазначенням сертифікату якості матеріальних ресурсів та посиланням на постачальника;
- проектом календарного графіку виконання робіт (відповідно до норм Мінрегіонбуду України).
- Зведений кошторисний розрахунок
Зауважимо, що вимоги Додатку 4 не відносяться до документального підтвердження інформації про відповідність учасників кваліфікаційним критеріям статті 16 Закону.
Таким чином Тендерною документацією не встановлено вимог щодо підтвердження наявності в учасника будівельних машин і механізмів, які зазначені у Кошторисній документації чи Підсумковій відомості ресурсів окремо. Отже учасник ТОВ «ДКС ЕЛЕКТРИК» не зобов’язаний підтверджувати наявність будівельних машин і механізмів зокрема: автогідропідіймачі, висота підйому 28 м, компресори пересувні з двигуном внутрішнього згоряння, тиск до 686 кПа [7 ат], продуктивність 2,2 м3/хв, кущорізи навісні на тракторі з гідравлічним керуванням потужністю 79 кВт [108 к.с.], лабораторія пересувна вимірювально-настойкова, пенал, трактори на гусеничному ходу, потужність 79 кВт [108 к.с.], викорчовувачі-збирачі з трактором потужністю 79 кВт [108 к.с.], автогрейдери середнього типу, потужність 99 кВт [135 к.с.], випрямлячі зварювальні однопостові з номінальним зварювальним струмом 315-500 A,автонавантажувачі, вантажопідйомність 5 т, компресори пересувні з електродвигуном, тиск 600 кПа [6 ат], продуктивність 0,5 м3/хв, що зазначені учасником у розділі ІІ. Будівельні машини і механізми Підсумкової відомості ресурсів.
Вимога встановлена розділом 1.2. частини 1 Додатку 2 до тендерної документації, що у разі оренди та (або) використання на інших договірних умовах, обладнання, яке буде використовуватися для виконання договору по предмету закупівлі Учасник зобов’язується надати у складі пропозиції копії діючих договорів з усіма додатками до них (договори повинні діяти під час виконання договору, що є предметом даної закупівлі). У разі, якщо матеріально - технічна база та обладнання, яке буде використовуватися, є власним – учасник повинен надати документи, що підтверджують право власності такого обладнання (видаткові накладні, технічні паспорта, акти прийому –передачі), має відношення виключно до обладнання, матеріально-технічної бази та технологій, які учасники зазначають у розділах 1, 2 та 3 відповідної довідки, що надається на вимогу розділу 1.1. частини 1 Додатку 2.
Вимогами частини 1 Додатку 2 до тендерної документації не встановлено вимог щодо підтвердження наявності в учасника обладнання, матеріально-технічної бази та технологій, які зазначаються у Кошторисній документації та зокрема у Підсумковій відомості ресурсів.
Відповідно визначених частиною 1 Додатку 2 до тендерної документації вимог, учасник ТОВ «ДКС ЕЛЕКТРИК» надав Довідку про наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій від 08.09.2021 № 8-2, яка свідчить, що учасник має власну та/або орендовану матеріально-технічну базу та обладнання та надав відповідне документальне підтвердження у файлах (1.2 Документи право власності та оренди (частина 1).rar; 1.2 Документи право власності та оренди (частина 2).rar; 1.2 Документи право власності та оренди (частина 3).rar; 1.2 Документи право власності та оренди (частина 4).rar), що повністю відповідає вимогам Замовника.
Таким чином, виходячи з вищевикладеного Замовник закупівлі UA-2021-08-26-017644-a «Реконструкція зовнішнього електропостачання комплексу артскважин і очисних каналізаційних споруд в смт. Малинівка Чугуївського району Харківської області (Коригування)» МАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ не мав підстав для відхилення учасника ТОВ «ДКС ЕЛЕКТРИК» згідно причин наведених у Висновку про результати моніторингу процедури закупівлі UA-2021-08-26-017644-a від 29.10.2021 року, або інших підстав, тому Замовником не порушено абзац другий пункту 1 частини першої статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі».