-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція зовнішнього електропостачання комплексу артскважин і очисних каналізаційних споруд в смт. Малинівка Чугуївського району Харківської області (Коригування)
Оголошено тендер
3 243 858.00
UAH
Номер:
ee603332a76b4de5828079c5be36d91b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-26-010228-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
МАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04397000
-
Адреса:
63525, Україна, Харківська область, смт. Малинівка, вул. Соїча, 5-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
МАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04397000
-
Адреса:
63525, Україна, Харківська область, смт. Малинівка, вул. Соїча, 5-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
3 243 858.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реконструкція зовнішнього електропостачання комплексу артскважин і очисних каналізаційних споруд в смт. Малинівка Чугуївського району Харківської області (Коригування)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 Реконструкція
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
26.08.2021 16:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 243 858.00 UAH