-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція зовнішнього електропостачання комплексу артскважин і очисних каналізаційних споруд в смт. Малинівка Чугуївського району Харківської області (Коригування)
Тендер Prozorro UA-2021-08-26-017644-a
Завершена
3 243 858.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 219.29 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 219.29 UAH
Період уточнення:
26.08.2021 16:44 - 01.09.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим