-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція зовнішнього електропостачання комплексу артскважин і очисних каналізаційних споруд в смт. Малинівка Чугуївського району Харківської області (Коригування)
2 968 021.35
UAH з ПДВ
Номер:
0a5c53dcc4a84424be46aa1f1dc48039
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-26-017644-a-b1
Замовник:
МАЛИНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04397000
-
Контактна особа:
Андрій Щербіна +380506318731 sherbina31@ukr.net https://malinivska-sr.gov.ua/
-
Адреса:
63525, Україна, Харківська область, смт. Малинівка, вул. Соїча, 5-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ "ДКС ЕЛЕКТРИК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38324272
-
Контактна особа:
Дмитро Гусак +380664881493 tovdkselektrik@gmail.com
-
Адреса:
36004, Україна, Полтавська область, місто Полтава, БУЛЬВАР Б. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 18/12, квартира 209
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
108
Дата підписання:
28.09.2021 11:57
Період дії договору:
28.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
2 968 021.35 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 494 670.22 UAH)
Оплачено:
2 968 021.35 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 494 670.22 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція зовнішнього електропостачання комплексу артскважин і очисних каналізаційних споруд в смт. Малинівка Чугуївського району Харківської області (Коригування)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 01.11.2021
Місце постачання
63525, Україна, Харківська область, Чугуївський р-н, Територія Малинівської селищної ради за межами населених пунктів, комплекс будівель та споруд №2 (зона №03)
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
b7d357b3b8184800b75f0a1cadb13ca7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до п. 3 ч. 5 ст. 41 Закону України "Про публічні закупівлі" - покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
04.10.2021 13:24
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
d42585c97c324cb096651d128299329c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до п. 4 ч. 5 ст. 41 Закону України "Про публічні закупівлі" - продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
29.10.2021 11:04
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
71adce64643c450ba6c9b5081f791edd
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до п. 4 ч. 5 ст. 41 Закону України "Про публічні закупівлі" - продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
29.11.2021 10:51
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
da927414c9994e23a6edbfdbd8c3c805
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
- зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
28.12.2021 13:22
Статус:
Опубліковано