-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів Рівненського ліцею № 13 Рівненської міськ...×-
Послуги з організації шкільного харчування учнів Рівненського ліцею № 13 Рівненської міської ради
- ID: UA-2026-08-31-010211-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243485
КУ Рівненський ліцей №13 ЄДРПОУ: 13970562ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект газозварника- ID: UA-2026-08-31-010209-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243483
Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575) ЄДРПОУ: 14373294ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: 55320000-9 - Послуги з організації харчування (Послуги з організації гар...×-
код ДК 021:2015: 55320000-9 - Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею №5 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг), які навчаються на базі Ліцею № 1 Івано-Франківської міської ради за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Довга, 37.)
- ID: UA-2026-08-31-010212-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243482
Ліцей № 5 Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 20559092ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб цільнозерновий з пшеничного борошна, з високим вмістом харчових волокон та з обмежени...×-
Хліб цільнозерновий з пшеничного борошна, з високим вмістом харчових волокон та з обмеженим вмістом солі, який не перевищує 0,45 грама на 100 грамів хліба,хліб пшеничний, хліб житньо-пшеничний)
- ID: UA-2026-08-31-010210-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243481
Чортківський академічний ліцей імені Романа Ільяшенка Чортківської міської раді Тернопільської області ЄДРПОУ: 21168850ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спортивні костюми та футболки за кодом національного класифікатора України 021:2015 «Єдини...×-
Спортивні костюми та футболки за кодом національного класифікатора України 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 18410000-6 Спеціальний одяг
- ID: UA-2026-08-31-010199-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243479
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26473919ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код згідно ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій орга...×-
Код згідно ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
- ID: UA-2026-08-31-010202-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243478
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01998803ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 10 днів (до 10.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги (Поховання загиблих (померлих) у рез...×-
ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги (Поховання загиблих (померлих) у результаті ворожих обстрілів та руйнувань, спричинених військовою агресією російської федерації проти України) (Поховання загиблих (померлих) - ДК 021:2015: 98371000-4 Поховальні послуги; Кремація загиблих (померлих) - ДК 021:2015: 98371120-1 Послуги крематоріїв)
- ID: UA-2026-08-31-010206-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243477
ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кисень медичний рідкий (Oxygen, V03A N01), наливом- ID: UA-2026-08-31-010193-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243474
Комунальне некомерційне підприємство "Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром" Криворізької міської ради ЄДРПОУ: 01986244ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вимикачі- ID: UA-2026-08-31-010197-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243472
ГОЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20565299ДК 021:2015: 31214140-2 Вимикачі світлаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-08-31-010195-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243471
Селятинська сільська рада ЄДРПОУ: 04417814ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і к...×-
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Ремонт обладнання електротехнічної лабораторії типу ЕТЛ-10; Монтаж обладнання в салоні автомобіля з доробкою салону та отриманням дозволу на переобладнання ТЗ)
- ID: UA-2026-08-31-010191-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243470
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131512ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: - 14410000-8 Кам’яна сіль (сіль технічна)- ID: UA-2026-08-31-010194-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243466
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою" ЄДРПОУ: 05536797ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Редуктор вуглекислотний- ID: UA-2026-08-31-010196-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243465
Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575) ЄДРПОУ: 14373294ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столярні та теслярні роботи- ID: UA-2026-08-31-010186-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243464
ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети для збору та утилізації медичних відходів 500*600 мм- ID: UA-2026-08-31-010187-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243462
Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок ЄДРПОУ: 00485670ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -