• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги (Поховання загиблих (померлих) у результаті ворожих обстрілів та руйнувань, спричинених військовою агресією російської федерації проти України) (Поховання загиблих (померлих) - ДК 021:2015: 98371000-4 Поховальні послуги; Кремація загиблих (померлих) - ДК 021:2015: 98371120-1 Послуги крематоріїв)

ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги (Поховання загиблих (померлих) у результаті ворожих обстрілів та руйнувань, спричинених військовою агресією російської федерації проти України) (Поховання загиблих (померлих) - ДК 021:2015: 98371000-4 Поховальні послуги; Кремація загиблих (померлих) - ДК 021:2015: 98371120-1 Послуги крематоріїв)

Завершена

83 808.00 UAH з ПДВ
Номер: 6f9af589be8c4e3bbb90acae78472c0b
Внутрішній номер закупівлі: 30243477
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010206-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Слюсаренко Світлана 380577252660 svitlanasliusar81@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 83 808.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поховання загиблих (померлих) - ДК 021:2015: 98371000-4 Поховальні послуги
Код ДК 021:2015: 98371000-4 Поховальні послуги
Кількість 8 послуга
Період постачання до 30.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Кремація загиблих (померлих) - ДК 021:2015: 98371120-1 Послуги крематоріїв
Код ДК 021:2015: 98371120-1 Послуги крематоріїв
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РИТУАЛ" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Ціна пропозиції 83 808.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:23
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: d544ca203f374c5ab85f36d3f55030ce
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-010206-a-a1
Постачальник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РИТУАЛ" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Номер договору: 6
Сума договору: 83 808.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 82 043.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 16:23 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 31.08.2026 16:23
Статус:
Підписаний
pdf
обгрунтування.pdf
pdf
Витяг Ритуал.pdf
p7s
sign.p7s