• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги (Поховання загиблих (померлих) у результаті ворожих обстрілів та руйнувань, спричинених військовою агресією російської федерації проти України) (Поховання загиблих (померлих) - ДК 021:2015: 98371000-4 Поховальні послуги; Кремація загиблих (померлих) - ДК 021:2015: 98371120-1 Послуги крематоріїв)

Оголошено тендер

98 452.20 UAH
Номер: 146888ec1d7e4660887800697d4a6f97
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-011782-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 98 452.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги (Поховання загиблих (померлих) у результаті ворожих обстрілів та руйнувань, спричинених військовою агресією російської федерації проти України) (Поховання загиблих (померлих) - ДК 021:2015: 98371000-4 Поховальні послуги; Кремація загиблих (померлих) - ДК 021:2015: 98371120-1 Послуги крематоріїв)
Примітки: Згідно підпункту 4 пункту 13 Особливостей у зв'язку з існуванням нагальної потреби у здійсненні закупівлі у зв'язку з виникненням об'єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2026 15:58

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поховання загиблих (померлих) - ДК 021:2015: 98371000-4 Поховальні послуги
Код ДК 021:2015: 98371000-4 Поховальні послуги
Кількість 8 послуга
Період постачання до 30.09.2026
Кремація загиблих (померлих) - ДК 021:2015: 98371120-1 Послуги крематоріїв
Код ДК 021:2015: 98371120-1 Послуги крематоріїв
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.09.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описбюджет Харківcької міської територіальної громади
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3242 - Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення
Адміністративно-територіальна класифікаціяХарків
Сума98 452.20 UAH