-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ємність пластикова прямокутна, ємність вузька вертикальна, ємність вузька вертикальна тр...×-
Ємність пластикова прямокутна, ємність вузька вертикальна, ємність вузька вертикальна тришарова
- ID: UA-2026-08-31-007952-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241222
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуги оренди екскаватора з...×-
Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт (Послуги оренди екскаватора з оператором)
- ID: UA-2026-08-31-007953-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241221
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-08-31-007950-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241218
Комунальна організація ( установа, заклад) Гімназія №5 Шепетівської міської ради Хмельницької області ЄДРПОУ: 23562723ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокат підіймальних кранів із оператором (Послуги оренди автокрана з оператором)- ID: UA-2026-08-31-007956-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241217
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічна документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної вла...×-
Технічна документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності, що розташовані на території Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області
- ID: UA-2026-08-31-007951-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241216
Агрономічна сільська рада ЄДРПОУ: 04525998ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт вентиляційної системи в найпростішому укритті будівлі закладу освіти за...×-
«Поточний ремонт вентиляційної системи в найпростішому укритті будівлі закладу освіти за адресою: Миколаївська область, Баштанський район, м. Снігурівка, вул. Центральна, 138» (код ДК 021:2015 — 45331210-1 — Встановлення вентиляційних систем).
- ID: UA-2026-08-31-007932-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241214
Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти Снігурівської міської ради ЄДРПОУ: 44277485ДК 021:2015: 45331210-1 Встановлення вентиляційних системПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проектної документації та проходження експертизи по об’єкту: «Поточний ремонт...×-
Виготовлення проектної документації та проходження експертизи по об’єкту: «Поточний ремонт системи вентиляції найпростішого укриття №2 Вараського ліцею №1 Вараської міської ради за адресою: м-н Будівельників, 55, м. Вараш, Вараського району, Рівненської області»
- ID: UA-2026-08-31-007934-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241210
Департамент житлово-комунального господарства, майна та будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради ЄДРПОУ: 44402580ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправленн та відновлення картриджів- ID: UA-2026-08-31-007937-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241204
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ЖАШКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 38646750ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба- ID: UA-2026-08-31-007923-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241201
Хорошівський ЦПМСД ЄДРПОУ: 38215258ДК 021:2015: 44800000-8 Фарби, лаки, друкарська фарба та мастикиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне (Папки, Файли, Ручка) Комунальний заклад "Центр...×-
Офісне устаткування та приладдя різне (Папки, Файли, Ручка) Комунальний заклад "Центр культури та дозвілля Калинівської міської ради структурний підрозділ с. Сальник
- ID: UA-2026-08-31-007928-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241200
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Стрічка до касового апарату)- ID: UA-2026-08-31-007911-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241199
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО СТАРОСАМБІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "СТАРОСАМБІРСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 01997297ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 45340000 – 2 «Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів» (Послуги з...×-
ДК 021:2015 45340000 – 2 «Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів» (Послуги з облаштування засобами захисту (антидроновою сіткою) об’єктів на території КНП "Міська лікарня №7" ЗМР)
- ID: UA-2026-08-31-007915-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241198
ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені- ID: UA-2026-08-31-007907-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241197
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Генератори- ID: UA-2026-08-31-007903-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241196
Військова частина А4718 ЄДРПОУ: 26637232ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сіль технічна з протизлежувальною добавкою- ID: UA-2026-08-31-007914-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241195
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36965797ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 10:00)
-