-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Поточний ремонт вентиляційної системи в найпростішому укритті будівлі закладу освіти за адресою: Миколаївська область, Баштанський район, м. Снігурівка, вул. Центральна, 138» (код ДК 021:2015 — 45331210-1 — Встановлення вентиляційних систем).
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007932-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
504 871.80
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
07
год
09
хв
13
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
1712431ffca4414cac5f11c31d48ea87
Внутрішній номер закупівлі:
30241214
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007932-a
Замовник:
Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти Снігурівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44277485
-
Адреса:
57303, Україна, Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Незалежності,116
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Лубінець +380664730762 centrsnigfgo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45331210-1 Встановлення вентиляційних системАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
504 871.80 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:09 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:09 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:09 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴504 871.80 «Поточний ремонт вентиляційної системи в найпростішому укритті будівлі закладу освіти за адресою: Миколаївська область, Баштанський район, м. Снігурівка, вул. Центральна, 138» (код ДК 021:2015 — 45331210-1 — Встановлення вентиляційних систем).