-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт вентиляційної системи в найпростішому укритті будівлі закладу освіти за адресою: Миколаївська область, Баштанський район, м. Снігурівка, вул. Центральна, 138» (код ДК 021:2015 — 45331210-1 — Встановлення вентиляційних систем).
Оголошено тендер
605 846.16
UAH
Номер:
85807dee516b42ed83596f3c7b13cbe6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-008038-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти Снігурівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44277485
-
Адреса:
57303, Україна, Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Незалежності,116
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти Снігурівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44277485
-
Адреса:
57303, Україна, Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Незалежності,116
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
605 846.16 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Поточний ремонт вентиляційної системи в найпростішому укритті будівлі закладу освіти за адресою: Миколаївська область, Баштанський район, м. Снігурівка, вул. Центральна, 138» (код ДК 021:2015 — 45331210-1 — Встановлення вентиляційних систем).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45331210-1 Встановлення вентиляційних систем
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 14:15
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт вентиляційної системи
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описмісьцевий бюджет
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСнігурівська
Сума605 846.16 UAH