• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ємність пластикова прямокутна, ємність вузька вертикальна, ємність вузька вертикальна тришарова

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)

226 478.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
15
год
12
хв
47
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 4b8a80c577cc45a0b6da983225897372
Внутрішній номер закупівлі: 30241222
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-007952-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Костєва Марія Володимирівна 380676039936 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 226 478.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 15:10 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 15:10 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження: 31.08.2026 15:10 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 14:47

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴226 478.33 Ємність пластикова прямокутна, ємність вузька вертикальна, ємність вузька вертикальна тришарова