-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ємність пластикова прямокутна, ємність вузька вертикальна, ємність вузька вертикальна тришарова
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007952-a
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
226 478.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
09
год
16
хв
54
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Період уточнення:
31.08.2026 15:10 - 05.09.2026 00:00
Без відповіді
Додаток 3
Номер:
c470bf0285244f4d95c8395bde50cf0f
Дата опублікування:
31.08.2026 16:32
Опис:
Вітаю. Додаток 3 ТД містить вимогу до ємностей: Температура експлуатації: від -30°C до + 60°C.
Чи можна пропонувати ємності з температурою експлуатації від -40°C до + 65°C?