-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Генератори
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007903-a
Завершена
500 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
faa2fcdc397643f9835b3301ea8234d9
Внутрішній номер закупівлі:
30241196
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007903-a
Замовник:
Військова частина А4718
×
-
Код ЄДРПОУ:
26637232
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH без ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельний інверторний генератор у шумозахисному кожусі KS 6500iDE S ATSR
Кількість
5 штука
Період постачання
25.08.2026 - 31.08.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
САВЕНОК КАТЕРИНА ВАСИЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2754416303
-
Адреса:
02232, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Цвєтаєвої Марини будинок 5 квартира 184
Ціна пропозиції
500 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:09
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2a3b890127c44e92848e0ddc05b4ae29
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-007903-a-a1
Постачальник:
САВЕНОК КАТЕРИНА ВАСИЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2754416303
-
Адреса:
02232, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Цвєтаєвої Марини будинок 5 квартира 184
Номер договору:
273
Сума договору:
500 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Дизельний інверторний генератор у шумозахисному кожусі KS 6500iDE S ATSR: 100 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2026 00:00 - 25.11.2026 00:00
Дата підписання:
25.08.2026 15:00
Статус:
Підписаний