-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сіль технічна з протизлежувальною добавкою
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007914-a
Відсутні
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 10:00)
178 125.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
16
год
38
хв
00
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b2e92dadb99343fbbd04dd392671138b
Внутрішній номер закупівлі:
30241195
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007914-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36965797
-
Адреса:
39800, Україна, Полтавська область, Кременчуцький район, місто Горішні Плавні, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Нікітюк +380972220362 nik0972220362@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
178 125.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:08 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:08 - 15.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:08 - 12.09.2026 00:00
Аукціон:
з 16.09.2026 11:42
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴178 125.00 Сіль технічна з протизлежувальною добавкою