• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Сіль технічна з протизлежувальною добавкою

Оголошено тендер

213 750.00 UAH
Номер: bed097a43ae24d9f9b66bdc6bd5cbcad
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-007914-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 213 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Сіль технічна з протизлежувальною добавкою
Примітки: Відсутні
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сіль
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 31.08.2026 14:11

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Сіль технічна з протизлежувальною добавкою
Код ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сіль
Кількість 22.5 тонна
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяГорішньоплавнівська
Сума213 750.00 UAH