-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 45340000 – 2 «Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів» (Послуги з облаштування засобами захисту (антидроновою сіткою) об’єктів на території КНП "Міська лікарня №7" ЗМР)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007915-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
1 194 137.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
38
хв
01
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
90f6fc5928e74eafa39ebe4391702650
Внутрішній номер закупівлі:
30241198
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007915-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Міська лікарня №7» Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35535544
-
Адреса:
69104, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вул.Чумаченка,21-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гребенюк Олена Борисівна 380957164805 7.mlzak@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 194 137.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:12 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:12 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:12 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 15:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 194 137.00 Послуги з облаштування засобами захисту (антидроновою сіткою) об’єктів на території КНП "Міська лікарня №7" ЗМР