-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з облаштування засобами захисту (антидроновою сіткою) об’єктів на території КНП "Міська лікарня №7" ЗМР
Оголошено тендер
1 432 964.40
UAH
Номер:
6d11139e9a0248568c6c11cb294a59c3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-008192-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство «Міська лікарня №7» Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35535544
-
Адреса:
69104, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вул.Чумаченка,21-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Міська лікарня №7» Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
35535544
-
Адреса:
69104, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вул.Чумаченка,21-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 432 964.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з облаштування засобами захисту (антидроновою сіткою) об’єктів на території КНП "Міська лікарня №7" ЗМР
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 14:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2152 - Інші програми та заходи у сфері охорони здоров’я
Адміністративно-територіальна класифікаціяКосмічний
Сума1 432 964.40 UAH