-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення авторського нагляду за виконанням робіт по об'єкту «Заходи з енергозбереже...×-
Здійснення авторського нагляду за виконанням робіт по об'єкту «Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт конструктивних елементів житлового будинку, а саме: заміна вікон на енергозберігаючі в місцях загального користування будинку за адресою: вул. Володимира Терещенка, буд.15, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.»
- ID: UA-2026-08-31-003483-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236769
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання витратних матеріалів до комп'ютерної техніки (картридж лазерний Canon071)- ID: UA-2026-08-31-003477-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236767
Фінансовий відділ Фурсівської сільської ради ЄДРПОУ: 44145922ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з надання доступу в режимі он- лайн до електронних баз наукової та науково-технічн...×-
Послуги з надання доступу в режимі он- лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційних ресурсів ( ДК 021:2015 ДК 021:2015:72320000-4 – Послуги, пов’язані з базами даних.)
- ID: UA-2026-08-31-003476-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236766
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 "Шевченківського району міста Києва ЄДРПОУ: 38945657ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:55510000-8 - Послуги їдалень (лот 5 - Послуги з організації гарячого харчуванн...×-
ДК 021:2015:55510000-8 - Послуги їдалень (лот 5 - Послуги з організації гарячого харчування дітей (ДК 021:2015:55511000-5 - Послуги їдалень та інших кафе закритого типу), місце надання послуг: Звенигородський ліцей Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області; Львівська область, Львівський район, с.Звенигород, пл. Звенигородська, 1 лот 5 – 1 послуга
- ID: UA-2026-08-31-003488-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236764
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівельні матеріали в асортименті- ID: UA-2026-08-31-003474-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236763
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газ зріджений в талонах- ID: UA-2026-08-31-003466-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236759
Військова частина 1471 ЄДРПОУ: 23311530ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-11 класів (ДК 021:2015 - 55520000-1...×-
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-11 класів (ДК 021:2015 - 55520000-1 - Кейтерингові послуги).
- ID: UA-2026-08-31-003434-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236748
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту, культури й туризму Ставненської сільської ради ЄДРПОУ: 43929553ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за...×-
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: вулиця Азербайджанська, 11-А, місто Харків (ДК 021:2015: 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-08-31-003463-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236747
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі встановлення аудіоапаратури: монтажу та пусконалагодження системи оповіщення- ID: UA-2026-08-31-003457-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236745
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА № 1" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02001481ДК 021:2015: 51313000-9 Послуги зі встановлення аудіоапаратуриАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань сер...×-
Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи
- ID: UA-2026-08-31-003436-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236744
Комунальне некомерційне підприємство «Роменська центральна районна лікарня» Роменської міської ради ЄДРПОУ: 01981477ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло "МГЕ-46В"кан.20літ- ID: UA-2026-08-31-003446-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236743
ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поліроль панелів автомобіля- ID: UA-2026-08-31-003459-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236740
Холминська селищна рада Корюківського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412596ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Діазепам, розчин для ін`єкцій, 5 мг/мл по 2 мл; Трамадол розчин для ін'єкцій 50 мг/мл...×-
Діазепам, розчин для ін`єкцій, 5 мг/мл по 2 мл; Трамадол розчин для ін'єкцій 50 мг/мл по 2 мл
- ID: UA-2026-08-31-003447-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236737
Комунальне некомерційне підприємство "Решетилівська центральна лікарня Решетилівської міської ради Полтавської області" ЄДРПОУ: 01999483ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 07:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги щодо проведення ремонту легкових автомобілів і мікроавтобусів- ID: UA-2026-08-31-003456-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236736
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АВАРІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 20055078ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з вивозу твердих побутових відходів- ID: UA-2026-08-31-003440-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236734
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -