-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-11 класів (ДК 021:2015 - 55520000-1 - Кейтерингові послуги).
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-003434-a
Завершена
2 468 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
ba596cff142843009789a0c355d17280
Внутрішній номер закупівлі:
30236748
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-003434-a
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту, культури й туризму Ставненської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43929553
-
Адреса:
89014, Україна, Закарпатська область, село Ставне, будинок 253
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Іванна Іванівна СЕНИЧ +380988513173 isenic7@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
2 468 200.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-11 класів (ДК 021:2015 - 55520000-1 - Кейтерингові послуги).
Кількість
35260 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Янковська Т.С
×
-
Код ЄДРПОУ:
2897301642
-
Адреса:
89014, Україна
Ціна пропозиції
2 468 200.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:45
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
544e28e4cfb945f0be4f98cd7febed97
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-003434-a-a1
Постачальник:
ФОП Янковська Т.С
×
-
Код ЄДРПОУ:
2897301642
-
Адреса:
89014, Україна
Номер договору:
31/01
Сума договору:
2 468 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 11:41
Статус:
Підписаний