• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги щодо проведення ремонту легкових автомобілів і мікроавтобусів

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)

2 521 075.09 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
18
год
01
хв
53
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 855017b5aeba4bd493290c19b6d23b77
Внутрішній номер закупівлі: 30236736
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-003456-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АВАРІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Авдоніна Олена Вікторівна 380442075669 AVDONINA@ATC.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 521 075.09 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 11:45 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 11:45 - 08.09.2026 12:00
Період оскарження: 31.08.2026 11:45 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 12:22

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 521 075.09 Послуги щодо проведення ремонту легкових автомобілів і мікроавтобусів