• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Будівельні матеріали в асортименті

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)

1 692 115.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
22
год
25
хв
53
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: dd9286fb2b8c48d2a76557ce753ee18b
Внутрішній номер закупівлі: 30236763
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-003474-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Головатюк Віта Ігорівна 380384263826 GOLOVATYUK.VITA@KHNPP.ATOM.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 692 115.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 11:46 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 11:46 - 08.09.2026 12:00
Період оскарження: 31.08.2026 11:46 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 14:23

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 692 115.00 Будівельні матеріали в асортименті