-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:55510000-8 - Послуги їдалень (лот 5 - Послуги з організації гарячого харчування дітей (ДК 021:2015:55511000-5 - Послуги їдалень та інших кафе закритого типу), місце надання послуг: Звенигородський ліцей Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області; Львівська область, Львівський район, с.Звенигород, пл. Звенигородська, 1 лот 5 – 1 послуга
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-003488-a
Завершена
933 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
ce0ba4e1c4f64e14a2da66595472ce82
Внутрішній номер закупівлі:
30236764
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-003488-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДАВИДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДАВИДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
41188209
-
Адреса:
81151, Україна, Львівська область, Львівський район село Давидів, вул.Незалежності, будинок 1 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дудко Уляна Григорівна +380975041539 GALYNA559@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
933 500.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях1 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015:55510000-8 - Послуги їдалень (лот 5 - Послуги з організації гарячого харчування дітей (ДК 021:2015:55511000-5 - Послуги їдалень та інших кафе закритого типу), місце надання послуг: Звенигородський ліцей Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області; Львівська область, Львівський район, с.Звенигород, пл. Звенигородська, 1 лот 5 – 1 послуга
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
81151, Україна, Львівська область, Львівський район,, Звенигородський ліцей Давидівської сільської ради, Львівського району Львівської області; Львівська область, Львівський район, с.Звенигород, пл. Звенигородська, 1.
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Читайло Степан Степанович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2310317038
-
Контактна особа:
Читайло Степан Степанович 3806737713841
-
Адреса:
81156, Україна, Львівська область, Львівський район,, с.Звенигород
Ціна пропозиції
933 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 11:54
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
79486d4ff2f84e308df072e8484ee191
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-003488-a-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Читайло Степан Степанович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2310317038
-
Адреса:
81156, Україна, Львівська область, Львівський район,, с.Звенигород
Номер договору:
28/08-1
Сума договору:
933 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний