-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
ДК 021:2015:55510000-8 - Послуги їдалень (лот 5 - Послуги з організації гарячого харчування дітей (ДК 021:2015:55511000-5 - Послуги їдалень та інших кафе закритого типу), місце надання послуг: Звенигородський ліцей Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області; Львівська область, Львівський район, с.Звенигород, пл. Звенигородська, 1 лот 5 – 1 послуга
Оголошено тендер
933 500.00
UAH
Номер:
41831e92b12246e1a9be5d522b93cf53
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-004231-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДАВИДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДАВИДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
41188209
-
Адреса:
81151, Україна, Львівська область, Львівський район село Давидів, вул.Незалежності, будинок 1 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДАВИДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДАВИДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
41188209
-
Адреса:
81151, Україна, Львівська область, Львівський район село Давидів, вул.Незалежності, будинок 1 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
933 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:55510000-8 - Послуги їдалень (лот 5 - Послуги з організації гарячого харчування дітей (ДК 021:2015:55511000-5 - Послуги їдалень та інших кафе закритого типу), місце надання послуг: Звенигородський ліцей Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області; Львівська область, Львівський район, с.Звенигород, пл. Звенигородська, 1 лот 5 – 1 послуга
Примітки:
умова укладення Договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару: підпункт 6 пункту 13 Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (із змінами) Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (далі – Особливості): відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.08.2026 11:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСпівфінансування за рахунок місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДавидівська
Сума298 500.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСпівфінансування за рахунок субвенції з державного бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяДавидівська
Сума635 000.00 UAH