-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газ зріджений в талонах
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-003466-a
Закупівля здійснюється відповідно до підпункту "г" підпункту 195.1.2 пункту 195.1 статті 195 розділу V Кодексу та Постанови №178
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
35 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
13
год
17
хв
33
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f18e593f16e54504b530614c54330919
Внутрішній номер закупівлі:
30236759
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-003466-a
Замовник:
Військова частина 1471
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311530
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Клименко Юлія Ігорівна 380980117782 YKlymenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
35 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 11:46 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 11:46 - 08.09.2026 08:00
Період оскарження:
31.08.2026 11:46 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 14:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴35 000.00 Газ зріджений в талонах