-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газ зріджений в талонах
Оголошено тендер
35 000.00
UAH
Номер:
deb640eba3c54ffaa67d9b9bf55f817c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-003800-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 1471
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311530
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 1471
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311530
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
35 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газ зріджений в талонах
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до підпункту "г" підпункту 195.1.2 пункту 195.1 статті 195 розділу V Кодексу та Постанови №178
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 11:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума0.00 UAH