-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів- ID: UA-2026-08-31-012459-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245729
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15610000-7 «Продукція борошномельно-крупяної промисловості»- ID: UA-2026-08-31-012456-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245728
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №З "ОЛЕНКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35786985ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012457-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245727
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оплата видатків із благоустрою населених пунктів, а саме: Підшипники та Ущільнювальні елем...×-
Оплата видатків із благоустрою населених пунктів, а саме: Підшипники та Ущільнювальні елементи (сальники) за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 44440000-6 «Вальниці»
- ID: UA-2026-08-31-012455-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245726
Комунальне підприємство "Міські дороги" ЄДРПОУ: 32642110ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Вінницька область)- ID: UA-2026-08-31-012450-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245723
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Долинського ліцею №7- ID: UA-2026-08-31-012452-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245722
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеціальний одяг- ID: UA-2026-08-31-012453-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245721
Відділ освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради ЄДРПОУ: 43356036ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до тепловозів 2ТЕ116, 2М62, 2ТЕ10- ID: UA-2026-08-31-012449-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245720
ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 18:36)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-012451-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245719
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Печінка яловича, охолоджена; М'якоть без кістки теляча, охолоджена, ДСТУ 4589; Філе к...×-
Печінка яловича, охолоджена; М'якоть без кістки теляча, охолоджена, ДСТУ 4589; Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143; Четвертина задня куряча, охолоджена, ДСТУ 3143 (ДК 021:2015:15110000-2 М’ясо)
- ID: UA-2026-08-31-012444-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245716
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ ДІТЯМ "ДІВА МАРІЯ" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01992660ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-08-31-012445-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245715
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012443-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245714
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля серветок знепилених з метою належного забезпечення умов виконання наукових роб...×-
Закупівля серветок знепилених з метою належного забезпечення умов виконання наукових робіт
- ID: UA-2026-08-31-012442-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245713
Київський національний університет імені Тараса Шевченка ЄДРПОУ: 02070944ДК 021:2015: 33770000-8 Папір санітарно-гігієнічного призначенняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Обладнання для осередку Захист України- ID: UA-2026-08-31-012441-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245712
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 02142282ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-08-31-012439-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245711
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГУРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44074511ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -