• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

Обладнання для осередку Захист України

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

1 875 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
00
год
11
хв
54
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 361eb0e67012499e824a977589039a94
Внутрішній номер закупівлі: 30245712
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012441-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ПОКРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ
Контактна особа: Тарасюк Інна Вікторівна 380671331746 jovtnvo@ukr.net
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 875 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:45 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:45 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 18:45 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 11:05

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 875 000.00 Обладнання для осередку Захист України