-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Вінницька область)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012450-a
Завершена
5 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
3de0a7d3630044a6bc93d6a570b77339
Внутрішній номер закупівлі:
30245723
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012450-a
Замовник:
Державна установа "Центр пробації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41847154
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, буд. 81
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вітринська Інна 380964662404 vin-probation@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
5 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата наданих послуг здійснюється в розмірі повної вартості послуг шляхом безготівкового переказу на поточний рахунок Виконавця, вказаний у реквізитах у цьому Договорі, в національній валюті України. Замовник повинен оплатити надані послуги не пізніше 15 робочих днів з дати підписання акту здачі-приймання робіт (надання послуг), шляхом безготівкового переказу на поточний рахунок Виконавця. Розрахунки за надані Послуги здійснюються Державною казначейською службою України відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.06.2021 №590 «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану» з урахуванням ресурсної забезпеченості єдиного казначейського рахунку.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях1 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Заправка картриджа БФП HP LaserJetPro M428
Кількість
4 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Заправка картриджа БФП Canon i-SENSYS MF 3010
Кількість
12 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Відновлення картриджа БФП HP LaserJetPro M428
Кількість
1 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Заправка картриджа БФП Canon i-SENSYS MF 3010
Кількість
2 послуга
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гончарук Володимир Петрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2880005814
-
Контактна особа:
Гончарук В.П. 380674906239
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул.Болгарська,46 кв.30
Ціна пропозиції
5 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 18:47
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5f9b620f656543f4a4ae13972f719a49
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-012450-a-a1
Постачальник:
ФОП Гончарук Володимир Петрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2880005814
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул.Болгарська,46 кв.30
Номер договору:
43-З
Сума договору:
5 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Заправка картриджа БФП HP LaserJetPro M428: 250.00000 UAH без ПДВ
Заправка картриджа БФП Canon i-SENSYS MF 3010: 250.00000 UAH без ПДВ
Відновлення картриджа БФП HP LaserJetPro M428: 334.00000 UAH без ПДВ
Заправка картриджа БФП Canon i-SENSYS MF 3010: 333.00000 UAH без ПДВ
Заправка картриджа БФП Canon i-SENSYS MF 3010: 250.00000 UAH без ПДВ
Відновлення картриджа БФП HP LaserJetPro M428: 334.00000 UAH без ПДВ
Заправка картриджа БФП Canon i-SENSYS MF 3010: 333.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 14:30
Статус:
Підписаний